Autor: |

----

Dobrý den rodičové, ahoj milí žáci,

týden je za námi a s ním i další novinky. Úkoly snad nikomu nečiní větší problémy. Dnes jsme si vyzkoušeli poprvé online komunikaci. Od příštího týdne se budeme scházet pomocí odkazu meet.google.com (heslo vždy včas dodám). Ráda jsem všechny slyšela, viděla.

Připomínám úkoly: kostkovaná, deskové hry.

Trička: zkuste kouknout na odkaz reklamnipotisk.cz (docela se mi náměty líbily). Pokud budete mít nějaký nápad, napište mi číslo motivu do mailu, popř. do googlu (až budete všichni spojeni – pracuje se na tom). Společně pak vybereme to nejlepší.

Opakuji: jakýkoliv problém – pište, volejte! L. Keclíková

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Milí rodiče, pořád se něco nového učíme a vymysleli jsme pro Vás jednodušší a přehlednější systém pro získání materiálů na následující týdny mimořádných opatření.

Nové materiály získáte vždy po kliknutí na následující odkazy:

Níže zůstávají odkazy na materiály pro první týden beze změny.

úterý 17.3.2020

Krásný den milí žáci, rodičové

Pevně doufám, že se i v této situaci máte dobře.

Jsem ráda, že úkoly svědomitě vypracováváte. Od některých mám dokonce i zpětnou vazbu, za co jsem moc ráda.

Další úkoly budou zase v pátek, tj. 20.3. Ten den budou k dispozici i některé vypracované úkoly pro vaši kontrolu.

Abychom se ale nebavili jen o učení!

Vyhlašuji soutěž O nejvíce zahraných deskových her nebo  o tu nejzajímavější hru.

Vyfoť rozloženou jakoukoliv deskovku, zajímavou hru popiš. Fotku mi můžeš poslat na mail nebo můžeš svoje snažení prezentovat až ve škole. Nezapomeň se podepsat.                                                 Jakmile se zase uvidíme, vyhodnotíme ty nejzdatnější.

Dalším neučebním úkolem je kouknout se na ta trička J Zkuste své nápady dotáhnout do konce, abychom to mohli realizovat.

Držte se, pomáhejte svým rodičům. Těším se J L. Keclíková