Autor: |

------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče a milé děti,

jsem ráda, že jsem se mohla uzdravit, a tak další práci a zábavu už můžete čekat jen ode mě.

Věřím, že úkoly z minulého pátku jste společně zvládli a těšíte se na další práci.

V naší třídní složce najdete řešení úkolů z 1. týdne(v pracovních sešitech – ČJ, M, PRV). Projděte si je a pokud společně nějakou chybičku objevíte, tak ať si ji děti barevně opraví.

Prosím, aby si děti všechny pracovní listy a čtenářské listy, které jsou k vytištění, zakládali do nějaké složky, kterou po ukončení karantény odevzdají.

Do týdenního plánu Vám přikládám i typy na různé internetové stránky, kde se dá učivo z jednotlivých předmětů dobře procvičovat.

Přeji Vám spoustu zábavy při společném učení.

V případě dotazů mě kontaktujte na školním emailu klara.krejzarova@zsbohun.cz

...

Milí rodiče, pořád se něco nového učíme a vymysleli jsme pro Vás jednodušší a přehlednější systém pro získání materiálů na následující týdny mimořádných opatření.

Nové materiály získáte vždy po kliknutí na následující odkazy:

Níže zůstávají odkazy na materiály pro první týden beze změny.